IBIZUTERIA CLUB

Rejestrując się w naszym sklepie, zbierasz punkty za każde zakupy.

Dlaczego warto?

REGULAMIN IBIZUTERIA CLUB:

1. IBIZUTERIA CLUB jest programem lojalnościowym, który jest skierowany do wszystkich Klientów, którzy utworzyli konto i złożyli zamówienie w sklepie internetowym www.ibizuteria.pl.
2. Członek klubu poprzez dokonywanie zakupów na stronie www.ibizuteria.pl gromadzi punkty lojalnościowe, dzięki którym za każde wydane na zakupy 10 zł  uzyskuje 1 pkt lojalnościowy.  1 pkt lojalnościowy jest równy wartości 0,50 zł.
3. Punkty lojalnościowe, które zebrał Członek klubu widoczne są dla niego po zalogowaniu w zakładce Twoje konto - Twoje punkty lojalnościowe. Dodawanie punktów do konta następuje automatycznie.
4. Widoczność punktów jest możliwa od momentu potwierdzenia zamówienia, zaś aktywacja punktów następuje w chwili nadania przesyłki z zamówieniem Klienta.
5. Statusy punktów w panelu Członka klubu:

  • "Oczekuje na akceptację przez administratora" – punkty, które zostały naliczone po złożeniu zamówienia, które jednak nie są jeszcze aktywne (nie można ich wykorzystać),
  • "Do wykorzystania" – aktywne punkty, które w każdej chwili możesz wymienić na kupon rabatowy,
  • "Punkty zostały wymienione na kupon rabatowy" – punkty, które zostały już użyte do wygenerowania kodu rabatowego i nie są już dostępne,
  • "Anulowane" – punkty, które zostały anulowane (Członek klubu nie dokonał płatności za zamówienie w ciągu 14 dni kalendarzowych albo zwrócił produkt).

6. Aby dokonać zamiany zdobytych punktów na kupon rabatowy, przy pomocy którego można częściowo albo w całości zapłacić za kolejne zamówienie, trzeba po zalogowaniu się do swojego konta użytkownika potwierdzić wygenerowanie kuponu na określoną kwotę. Kupon zawierający kod rabatowy będzie dostępny po zalogowaniu się w panelu użytkownika w zakładce „Twoje kupony rabatowe”.
7. Chcąc wykorzystać posiadany kupon do zapłaty za zamówienie, trzeba wpisać widniejący na nim kod, w polu „Posiadam kod rabatowy”, które znajduje się w koszyku, a następnie potwierdzić przyciskiem „Zastosuj”. Obniżenie kwoty o wartość kuponu nastąpi automatycznie.
8. Posiadane punkty lojalnościowe mogą zostać wykorzystane podczas składania następnego zamówienia albo Członek klubu może zbierać je nadal i użyć ich do opłacenia innego zamówienia.
9. Ważność punktów lojalnościowych wynosi 180 dni kalendarzowych od chwili ich zatwierdzenia, po tym czasie zostają one automatycznie anulowane.
10. Punkty lojalnościowe oraz wygenerowane za ich pomocą kupony rabatowe są przypisane do danego konta Członka klubu, nie jest możliwe łączenie punktów i kuponów z różnych kont.
11. Przy pomocy kuponów rabatowych, wygenerowanych z punktów lojalnościowych, można dokonać płatności za wszystkie produkty, które są dostępne na stronie
www.ibizuteria.pl, także te objęte aktualnie promocją.
12. Za pomocą wygenerowanych kuponów można pokryć część albo całość kwoty należnej za zamówienie w sklepie www.ibizuteria.pl.
13. Do pokrycia kosztów jednego zamówienia można wykorzystać jeden albo kilka kuponów, które przypisane są do jednego konta Członka klubu.
14. Kupon rabatowy nie pokrywa kosztów przesyłki ani usług dodatkowych.
15. Kupon rabatowy, wygenerowany z punktów lojalnościowych nie podlega łączeniu z innymi aktualnie dostępnymi kodami rabatowymi.
16. Punkty lojalnościowe są przypisane  do danego konta Członka klubu i nie mogą być przekazane innej osobie.
17. Nie ma możliwości wymiany punktów lojalnościowych na fizyczne środki pieniężne, służą one jedynie do pokrycia całości albo części należności za kolejne zakupy dokonywane przez Członka klubu na stronie www.ibizuteria.pl
20. W przypadku wygenerowania kuponu na kwotę przewyższającą wartość zamówienia, które ma zostać opłacone kuponem rabatowym, różnica pomiędzy wartością kuponu a wartością zamówienia przepada i nie jest w żaden sposób zwracana.
21. Punty zostają automatycznie anulowane, jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia oraz w chwili odstąpienia od umowy.
22. W przypadku dokonania zamówienia i pokrycia należności za nie częściowo lub w całości  za pomocą kuponu rabatowego następnie odstąpienia od Umowy i zwrócenia całości albo części zamówienia, punkty lojalnościowe, które użyte były do wygenerowania kodu rabatowego przepadają, zaś punkty lojalnościowe ze zwracanego zamówienia zostają anulowane.
23. W przypadku pytań albo wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz dostępny na stronie www.ibizuteria.pl.